İsimle Doğum tarihi Öğrenme

İsimle doğum tarihi bulma öğrenme ve sorgulama hakkında soru

Merhabalar Ben Yusuf Sever kişinin ismini yazayım bana doğum tarihini gün ay yıl olarak versin, yada tc kimlik nosunu yazayım bana tam doğum tarihini yada adresini versin gibi uygulamalarla ilgili bir çok sitede bilgi ver ve çalışmıyor. Acaba bu mümkün mü ?

logo

Merhabalar Yusuf Sever, Sevgili misafirimiz bize mail yolu ile ulaştınız ve biz de söz verdiğimiz gibi sorunuzu konulandırdık. Hayır bu mümkün değil malesef notdenizi.com gibi bir site en üst aramalarda çıksada verdiği linkin nosor.osym.gov.tr ‘nin kaldırıldığı görülmektedir. şu anda bu mümkün görünmüyor malesef. Zaten sadece tc sini yazıp kişiye ulaşabilseniz bu, aynı zamanda kişinin özeline tecavüz anlamını da taşıyacağından dolayı devlet bu tür uygulamalara asla izin vermeyecektir.

İSİMLESORGULAMA.COM

 

 

Bir önceki yazımız olan İsimle Cep telefon numarası sorgulama bulma başlıklı makalemizde ad soyad ile telefon bulma, ad soyad ile telefon öğrenme ve isimle telefon bulma hakkında bilgiler verilmektedir.

ARAMALAR:

doğum tarihi öğrenme,doğum tarihi sorgulama,isimden doğum tarihi bulma,isimden kişi bulma,isimden doğum tarihi öğrenme,isimden doğum tarihi sorgulama,isim ile doğum tarihi öğrenme,dogum tarihi bulma,doğum günü tarihi öğrenme,doum yl renme,
İsimle Doğum tarihi Öğrenme makalesi Ana Sayfa, İsimle kategorisinde yayınlanmaktadır.

“İsimle Doğum tarihi Öğrenme” için 2 yorum

  1. hasan bağdat diyor ki:

    kuz köy iskilip çorum

  2. taleh mirzeliyev diyor ki:

    kimlik numaram

Siz de görüş, düşünce ve sorularınızı bize iletebilirsiniz.

Önceki yazıyı okuyun:
doktor
İsimle Doktor Arama Bulma

İsimle Doktor arama bulma hakkında bilgiler Sitemize ulaşan sayın Kamuran Allı bizlere isim soyisim ile doktor bulup bulunamayacağı sorusunu yöneltmiştir....

Kapat